החזרי מס לשכירים - מדוע בעצם ? 

אז אתם עובדים במקום עבודה מסודר כבר כמה שנים, המעסיק שלכם איננו אדם מפוקפק, ואין שום סיבה לדעתכם שמגיע לכם בצורה כלשהיא החזר מס !

כבר בשלב זה, הרשו לנו לתקן אתכם. כדי שיהיה מגיע לכם החזר מס, לא צריך מעסיק מפוקפק, וגם לא צריך להחליף עבודה כל כמה חודשים...

ראשית, בדיקת הזכאות הראשונית שמבצע משרדנו עבור לקוחותיו, לוקחת בחשבון את התקופה המקסימלית לגביה ניתן לדרוש החזרי מס  (6 שנים).  בתקופה כזו ארוכה סביר להניח שיש החלפת מקום עבודה אחד או יותר, ולפעמים בנוסף לכך ישנן גם תקופות של אבטלה.

שנית, מורכבות דיני המס בישראל, מצריכה ראיה רחבה של בעל מקצוע מתחום המסים, ולא ניתן להסתפק בתחושה אישית ש"לא מגיע לי החזר מס". לדוגמא תשלומים לביטוח חיים, מה שנפוץ מאוד בשנים האחרונות, בין אם בעקבות נטילת משכנתא, ובין אם לאו, עשוי כשלעצמו להעניק לכם החזר של מאות שקלים בכל שנה, וסביר להניח שרובכם כלל לא יודעים מזה.

בדיקת זכאות של בעל מקצוע מבטיחה לכם :
  1. 1. מיצוי תקופת הזכאות המקסימלית להחזר.
  2. 2. מיצוי הטבות המס להם אתם זכאים.
  3. 3. בדיקה שלא יווצר חוב במקום החזר.
בדיקת זכאות להחזר מס מתבצעת ע"י משרדנו במקצועיות וביסודיות רבה . הניסיון העצום שצברנו מסייע לנו להעניק לעוד ועוד לקוחות החזרים בסכומים שיפתיעו אתכם, ואלפי לקוחות מרוצים שלנו יעידו על כך.

אז אם אתם עובדים שכירים שמשלמים מס הכנסה, או ששלמתם מס הכנסה במשיכת פיצויים או כספי פנסיה, צרו איתנו קשר ונשמח להפתיע אתכם !

 
אין תנאי שירות לחנות זו